image01

درباره ما

درباره ما:

درباره Mapei :

تأسیس شده در سال 1937، Mapei امروز به عنوان پیشرو در تولید انواع چسب ها و محصولات شیمیایی برای ساختمان در دنیا شناخته می شود.
از دهه 1960، Mapei استراتژی نوین خود را مبنی بر فعالیت بین المللی به منظور نزدیک شدن به بالاترین حد نیاز بازارهای محلی و کاهش هزینه های حمل ونقل به حداقل بنا نهاد.
این گروه هم اکنون دارای 81 زیرمجموعه که 11 تای آن ها غیر عملیاتی و 70 کارخانه در 5 قاره و 31 کشور مختلف می باشد.

تحقیق و توسعه درباره بخش C - ADD:

کمک خردایش ها در جهت حل مشکل توده های سیمانی ایجاد شده در آسیاب های استوانه ای (افقی) و بهبود کیفیت سیمان فرموله شده اند.
مکانیزم فعالیت آن ها به حذف پدیده pack-setting بین ذرات کف آسیاب کمک می کند و چسبندگی ذرات داخل آسیاب را کاهش می دهد.
استفاده از این محصولات همچنین امکان بهینه سازی شرایط خط های تولید حین ارتقا بخشی کیفیت سیمان نهایی را فراهم می کند و در عین حال تأثیر مثبت اقتصادی روی عملیات خط تولید سیمان می گذارد.
افزودنی های کمک خردایش، ویژگی های سیمان را طوری ارتقا می بخشند که وقتی با افزودنی های بتن ترکیب شوند، تبدیل به مواد خام ضروری به منظور آماده سازی بتن با دوام می گردند.
Mapei تولید کننده دو خانواده از افزودنی های سیمان می باشد: MA.G.A. (کمک خردایش Mapei) و MA.P.E. (ارتقادهنده عملکرد Mapei). این افزودنی ها با کمترین مقدار و به طور پیوسته در حین خردایش جهت افزایش خروجی آسیاب و ارتقاء عملکرد سیمان اضافه می شوند.
فلسفه راهبردی ما، موکدا در این بخش بیشترین دغدغه Mapei برای کیفیت فرمولاسیون هایش و همچنین در رضایت مشتریان است و هیچ وقت واهمه ای از انتخاب مواد خامی که تضمین کننده کیفیت پایدار در طول زمان است را ندارد. هدف، ارائه کیفیت و به حداقل رساندن هزینه های ثابت (حمل ونقل، تولید و ...) در مقایسه با هزینه نهایی هر تن سیمان تولید شده به منظور رفع نیازهای واقعی صنعت سیمان می باشد. علاوه بر آن برای آن دسته از محصولاتی که ما آن را به عنوان محصول مقدماتی (پایه) درنظر می گیریم، بخش افزودنی های سیمان بیشتر خواستار و توانا در فرموله کردن افزودنی های خاص می باشد.

بخش جهانی افزودنی های سیمان:

ما افزودنی های سیمان خود را در بیش از 70 کشور و توسط 20 واحد تولید در ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، نروژ، اتریش، لهستان، ویتنام، استرالیا، هند، سنگاپور، مالزی، کره جنوبی، دبی، مصر، آفریقای جنوبی، آمریکا و پاناما ارائه می دهیم.