image01

MA.G.A./C

توضیحات:

MA.G.A/C کمک خردایش های با عملکرد بالا می باشند که به طور کلی جهت افزایش محصول خروجی آسیاب و ارتقاء کیفیت سیمان مورد استفاده قرار می گیرند. این افزودنی ها با تمرکز بسیار بالا به وسیله مواد خام مربوطه فرموله شده اند که ضامن پایداری مطلق کیفیت و عملکرد بسیار عالی می باشند.

ویژگی ها:


MA.G.A/C با بهره گیری از خاصیت باردار بودن، به طور قابل توجهی جاذبه بین ذرات سیمانی را که علت اصلی تراکم در آسیاب های افقی می باشند، کاهش می دهند.
از بین رفتن و یا کاهش قابل توجه پدیده تراکم ذرات باعث ارتقا در منحنی گرانولومتری محصول نهایی می شود که موجب افزایش توانایی و بهبود بازدهی فرآیند جداسازی می گردد.
این فرآیند، در نتیجه، امکان به دست آوردن افزایش قابل توجه محصول (ذخیره انرژی بر حسب کیلووات ساعت) و یا در میزان محصول مشابه، با افزایش سطح ویژه (specific surface) و فرمولاسیون های خاص امکان ارتقای محصولات هیدراته سیمان را می دهد که باعث افزایش مقاومت اولیه و (یا) مقاومت نهایی می گردد.

 

کابرد MA.G.A/C :


MA.G.A/C ممکن است به طور موفقیت آمیزی در همه موارد از قبیل pack-set داخل آسیاب ها (جز مواردی که در نتیجه رطوبت اتفاق می افتد) استفاده  شود. به طور خاص، در خردایش سیمان های پرتلند و آهکی، میزان افزایش محصول عموما بین 10 تا 30 درصد است که این درصد به یکنواختی سیمان، سیستم خردایش موجود، ترکیبات معدنی کلینکر و میزان افزودنی وابسته است.
فرمولاسیون های خاص برای سیمان آهکی که باعث افزایش مقاومت نهایی آن می شود، موجود هستند. امکان کاهش درصد کلینکر با حفظ کیفیت سیمان با این کار وجود دارد.

 

اطلاعات شیمیایی و فیزیکی:


لطفا به صفحات اطلاعات ایمنی مراجعه کنید.

 

 

 

میزان دوز: 0.1 تا 0.5 کیلوگرم بر تن


سیمان پرتلند معمولی: 150 تا 300 گرم بر تن
سیمان پرتلند زودگیر: 200 تا 500 گرم بر تن
سیمان آهکی: 250 تا 500 گرم بر تن
اگر هدف کاهش کلینکر باشد، Mapei استفاده از میزان بیشتر افزودنی را هنگام وجود درصد بالای آهک پیشنهاد می دهد.
میزان بهینه افزودنی، در هر مورد، باید طی آزمایشات قابل اطمینان صنعتی، ترجیحا با کمک تکنسین های بخش افزودنی های سیمان Mapei به دست آید.
MA.G.A/C توسط تسمه نقاله یا به صورت اسپری در اولین بخش های آسیاب با استفاد از پمپ تزریقی پیستونی یا ممبران به کلینکر اضافه می گردد.

نحوه بسته بندی:


MA.G.A/C به صورت تانک های پلاستیکی (1.100 کیلوگرم خالص)، فلکسی تانک 22 تا 24 تن و یا به صورت فله قابل عرضه می باشد.

پشتیبانی فنی:


متخصصین بخش افزودنی های سیمان Mapei برای بهینه سازی چرخه خردایش در حین آزمایشات صنعتی، جهت پیشنهاد میزان دوز مناسب در دسترس می باشد.

دستورالعمل های ایمنی: 

در حین استفاده از Mapei پیشنهاد می شود به قوانین رایج بهداشتی صنعتی احترام گذاشته شود و افراد مهارت لازم را جهت استفاده از محصولات شیمیایی دارا باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه اطلاعات ایمنی مراجعه فرمایید.

هشدار:


لازم به ذکر است اگرچه جزئیات فنی و پیشنهادات موجود در گزارش محصول، بهترین اطلاعات و تجربیات را در اختیار ما می گذارند، با این حال در نظر گرفتن تمامی اطلاعات که حاصل میزان قابل توجهی از تجربیات علمی است، اکیدا توصیه می شود.